Tellimise reeglid

Kauba postiga tellimisel saadame selle Teile hiljemalt 7 päeva jooksul makse laekumisest. Kui toote juurde on märgitud "tellimisel", siis võib kauba kättesaamiseks kuluda üle 7 päeva. Lehel olevate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad kehtivat käibemaksu. Kauba eest saab tasuda ettemaksuna või kohapeal (vt "KONTAKT"). Postiga tellimisel lisandub postikulu.

Kasutame SmartPosti teenuseid, kuid kui soovite paki saada mõne teise kulleriga, siis palume see kirjutada märkustesse. Arve koostamisel lisame sinna postikulu vastavalt Teie poolt valitud kulleri hinnakirjale.

Tellijal on õigus 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest kaup tagastada, kuid sel juhul peab kaup olema kasutamata ja muul moel rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastame tellijale tagastatud kauba eest tasutud hinna hiljemalt 30 päeva jooksul alates kauba tagastamise kuupäevast. Kõiki meile teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet ega avaldata kolmandatele osapooltele.